Skip links

Dla architekta

Dla architekta

Rafek Meble - Twój partner w świecie projektowania!

Jesteś architektem? A może prowadzisz biuro projektowe? Serdecznie zapraszamy do współpracy! Jesteśmy gotowi, aby towarzyszyć Ci w tworzeniu wyjątkowych projektów.

Dlaczego właśnie my? Patrzymy w przyszłość, ale nie zapominamy o tradycji. Łączymy rzemiosło z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasza konkurencyjność wynika z szerokich możliwości produkcyjnych, różnorodności materiałów oraz indywidualnego podejścia do klienta.

Z naszej strony możesz spodziewać się partnerskiej relacji oraz otwartego przyjęcia. Oferujemy wiedzę, doświadczenie, a także profesjonalne wsparcie na każdym etapie, dzięki czemu Twój projekt zyska solidne fundamenty, a Twoja wizja stanie się rzeczywistością. Jesteśmy pewni, że działając wspólnie zachwycimy Twoich klientów niezwykłymi realizacjami.

Aby pomóc Ci w procesie przygotowania projektów aranżacji wnętrz stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie Strefę Architekta. To właśnie tutaj znajdziesz przydatne informacje oraz niezbędne materiały, które mogą być cennym narzędziem w Twojej pracy.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

Znajdziesz nasze produkty, również na SketchUp 

Jesteś architektem, zajmujesz się projektowaniem wnętrz? Masz pytania lub chcesz z nami nawiązać współpracę, odezwij się do nas:
marketing@rafek.waw.pl