Skip links

Digital Showroom – nowa funkcja AR

Wiemy, że niektórym z Was czasem trudno sobie wyobrazić, czy nowe meble będą pasować do konkretnego wnętrza.  To właśnie z tą myślą stworzyliśmy dla Was Digital Showroom! Od dziś przy każdym produkcie na naszej stronie dostępna jest nowa funkcja AR, za pomocą której będziecie mogli zobaczyć nasze meble w prawdziwym środowisku, jeszcze przed ich zakupem! Jak to działa? 

Dzięki opcji AR możecie „przymierzyć” sofę, narożnik lub łóżko w swoim domu i sprawdzić, czy pasują do Waszego stylu oraz przestrzeni. To jak oglądanie mebli na żywo, jeszcze zanim je kupicie. Brzmi świetnie, prawda?  

Chcesz sprawdzić jak to działa? Wejdź na dowolny produkt na naszej stronie (jest to funkcja dostępna tylko z telefonu), naciśnij ikonkę AR, odczekaj 7 sekund i gotowe! AR pozwoli Ci zobaczyć prawdziwy rozmiar sofy czy łóżka, a także zbliżyć ją, aby przyjrzeć się tkaninie. Pamiętaj tylko, żeby pomieszczeniu powinno było odpowiednio dużo miejsca. Zadbaj również o dobre oświetlenie. W ten sposób uzyskasz najlepszy efekt.